20min

Straipsniai skaityti per paskutines...Šiandien vengrų dienraštyje "Magyar Hirlap" pasirodė puikus Péter G. Fehér straipsnis "Trys Baltijos šalys nori kariauti, jos gali nušluoti save nuo žemėlapio. Estija, Lietuva ir Latvija nori, kad NATO dalyvautų kare Ukrainoje." Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą. https://www.magyarhirlap.hu/kulfold/20240528-a-harom-balti-allam-haborut-akar-de-sajat-magat-torolheti-le-a-terkeprol Nuotraukoje: Amerikiečių tankas Estijos ir Rusijos pasienyje. Baltijos šalys nuolat provokuoja Rusiją.


Žmonės, nesuprasdami kas dedasi tarp Eduardo Vaitkaus ir jo buvusio trubadūro Vaido Lekstučio, užpylė pastarąjį klausimais.


Darius Kuolys Jie šiandien valdo Lietuvos švietimą, mokslą ir mokslininkus. Jų rankose – jėga ir pinigai.Užsieniniais pinigais šeriami veikėjai, tiek politikai tiek ir kitokia sorošinė biurokratija, bando išplauti mums smegenis.Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Mūsų šalyje ypač populiarus ir labai dažnai cituotas buvęs Ukrainos prezidento patarėjas Aleksejus Arestovičius išsakė savo nuomonę apie Ukrainos perspektyvas. Aleksejus Arestovičius – labai gerai Lietuvoje žinomas ir populiarus žmogus. Jį dažnai kalbino Lietuvos nepriklausomi užsakomieji kanalai, didelį dėmesį nuolatos skyrė ir valstybinis transliuotojas. A. Arestovičius dar visai neseniai buvo laikytas vienu įtakingiausių Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio aplinkos žmonių, buvo paskelbęs, kad dalyvaus Ukrainos prezidento rinkimuose.


MES VISI ŽINOME nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos krūvos mirusių „žydų“, aptiktų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje išlaisvintose „mirties stovyklose“ Dachau ir Buchenwalde, tačiau mums niekada nebuvo pasakyta, kad dauguma tų lavonų iš tikrųjų buvo. žuvusių vokiečių kareivių, kuriuos ten išmetė kaip sudėtingą britų žvalgybos operaciją, o daugelį tų baisių vaizdų nufilmavo ne kas kitas, o siaubo filmų meistras Alfredas Hitchcockas.


Norint suprasti dabartį, būtina pasinerti į praeities įvykius. Istorija kartojasi. Ji sugrįžta įvairiais bruožais ir įvykiais. Tarpukario Lenkija skelbėsi esanti palanki ir draugiška tautinėms mažumoms. 1921 m. Lenkijos Konstitucijos 109 straipsnyje tautinių mažumų teisės buvo apibrėžtos taip: „Kiekvienas pilietis turi teisę kalbėti savo kalba ir išlaikyti savo tautinį tapatumą. Atskiri valstybiniai įstatymai užtikrina Lenkijoje gyvenančioms mažumoms visapusišką ir laisvą jų tautiškumo plėtrą, leidžia visuotinės savivaldybės struktūrose jungtis į viešus teisinius autonominius vienetus.Trims JAV piliečiams ir vienam Didžiosios Britanijos piliečiui, kuriuos praėjusią savaitę po nepavykusio bandymo įvykdyti perversmą suėmė Kongo valdžios institucijos, gali būti skirta mirties bausmė, praneša „The Times” leidinys. Gegužės 19 d. Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) ginkluotosios pajėgos sužlugdė bandymą įvykdyti perversmą. Ankstyvą rytą Kristiano Malangos vadovaujama sukilėlių grupė bandė šturmuoti dabartinio KDR prezidento Felixo Tshisekedi rezidenciją Kinšasoje. Bandymas įvykdyti perversmą nepavyko, o šeši žmonės žuvo per susišaudymą su apsaugos darbuotojais.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis (Radosław Sikorski) teigia, kad visos Europos Sąjungos šalys turėtų įvesti pašalpų apribojimus ukrainiečiams, vengiantiems atlikti savo pareigą kare Ukrainoje. Pasak R. Sikorskio, to nepadarius, ukrainiečiai, vengdami vykdyti savo pareigas, ims keliauti iš vienos ES šalies į kitą. „Netikiu, kad žmogus turi teisę gauti pašalpas už vengimą atlikti savo karinę prievolę. Tie, kurie kovoja fronte, taip pat turi žmogaus teises“, - pasakė R. Sikorskis. Ekspertai.


Strateginės aplinkybėsUkrainos gynybos ministras Rustemas Umerovas atskleidė, kad nuo metų pradžios Rusija Ukrainoje numetė beveik 10 000 valdomų bombų. Jis paragino stiprinti oro gynybą ir sakė, kad Kijevas apie tai diskutuoja su sąjungininkais „kiekvieną dieną ir kiekviena proga“. Reikšdamas užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų šeimoms dėl gegužės 25 d.


Nuo 2022 metų vasario įsižiebęs karinis konfliktas Ukrainoje palaipsniui privedė prie krizės šioje šalyje. Tokios krizės, kuri realiai veda link dugno, akivaizdu, jog Ukrainai gresia tikras žlugimas jau artimiausių dviejų metų bėgyje. Per tą laiką nuo konflikto pradžios labai daug žmonių pabėgo iš Ukrainos. Bėgo nuo karinių veiksmų, ir nuo betvarkės, kuri buvo akivaizdi dar 2022 metais. Tai, kas vyksta Ukrainoje, ryškiai peržengė žmogiškumo ribas. Vienas iš tokių reiškinių: tiesiai iš savo būstų, iš gatvių ir net poliklinikų prievarta į kariuomenę velkami piliečiai.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.
Konstitucinis Teismas - korumpuotas, šališkas ar teisinis beraštis? Bankrutavusi teisinė valstybė. Spręskite patys, o dabar pradedam teismo sprendimo analizę.


Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms.Ispanijos žemieji parlamento rūmai balsavo už įstatymo projektą, kurį priėmus Senate, pusė milijono nelegalių migrantų bus įteisinti ir galės gauti Ispanijos pilietybę.


Džiugina ir teikia viltį, kad lietuvių tautoje dar esama protaujančių žmonių, nesergančių karo šizofrenija, svetimų vėliavų ir pasturgalių bučiavimo sindromu. Vienas iš tokių yra prof.Povilas Gylys.  Vakar pasirodžiusi laida "ES - tautų bendrija ar imperija su metropolija ir kolonijomis?" teikia optimizmo: turime bent vieną protingą ir sąžiningą lietuvį politiką tarp karo kranklių, idiotų ir konformistų. Labai rekomenduoju. https://www.youtube.


Šiandien minimos 38-osios didžiausios žmogaus sukeltos katastrofos branduolinės energetikos istorijoje metinės. 1986 m. balandžio 26 d. pasaulį sukrėtė baisi tragedija - sprogimas Černobylio atominėje elektrinėje šiaurės Ukrainoje.Perrinkimo antrai kadencijai valstybės vadovo pareigoms proga Gerovės valstybės Gitaną Nausėdą pasveikino užsienio šalių vadovai.Sveikinimuose išreiškiamas lūkestis plėsti dvišalį bendradarbiavimą, tęsti produktyvų bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO, drauge ir toliau remti Ukrainą, skelbia Prezidentūra.. Lenkijos prezidentas Andrzej Duda ir Prancūzijos Prezidentas Emmanuel Macron sveikino G. Nausėdą lietuvių kalba. Savo sveikinimuose jie džiaugėsi galimybe ir toliau tęsti produktyvų dvišalį bendradarbiavimą, dirbti kartu kuriant stipresnę ir atsparesnę Europą.


Lietuvos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad yra pasirengusi siųsti savo karius į Ukrainą mokymo misijai. Tai ji sakė interviu laikraščiui „Financial Times.“Ingrida Šimonytė sakė FT, kad „ji turi parlamento leidimą siųsti karius į Ukrainą mokymo tikslais - kaip anksčiau pranešė jos vyriausybė - tačiau Kijevas kol kas to neprašė“.I. Šimonytė pripažino, kad Rusija tai laikys provokacija, tačiau pridūrė: „Jei mes galvojome tik apie atsaką Rusijai, negalėjome nieko siųsti. Kas antrą savaitę girdime, kad kas nors bus bombarduojamas“.Šią savaitę Rusija, atsakydama į E.В исходом коде бета-версии Telegram для Android обнаружена функция Fact Check, которая предназначена для проверки фактов.


Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) planuoja priimti naują pandemijos valdymo tarptautinę sutartį. Ši sutartis atimtų iš valstybių suverenitetą – tai yra galimybę spręsti savarankiškai pandemijų valdymo klausimus. Aš, kaip Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, pasirašiau kreipimąsi į PSO, kuriame įvardinti šios sutarties pavojai žmonėms. Gegužės 23 dieną Vašingtone įvyko ypatingai svarbus renginys – „Suvereniteto viršūnių susitikimas“ („Sovereignty Summit“), kurį surengė vienas iš JAV respublikonų partijos lyderių  senatorius Ronas Džonsonas (Ron Johnson).Europos Komisija pradėjo oficialų tyrimą dėl programėlės „Tiktok Lite”. Europos Komisija mano, kad kai kurios jos funkcijos lemia naudotojų, ypač vaikų, priklausomybę nuo jos. Bendrovė į Europos Komisijos teiginius turi atsakyti iki balandžio 24 d. Jei atsakymas bus nepatenkinamas, programėlė ES gali būti užblokuota jau kitą dieną. Programėlė yra „Tiktok Lite” – lengvoji socialinio tinklo „Tiktok” versija. Ji naudoja mažiau naudotojų asmens duomenų ir užima mažiau vietos mobiliuosiuose įrenginiuose. Praėjusią savaitę programėlė pradėta naudoti Prancūzijoje ir Ispanijoje.


Šią savaitę pagaliau pajautėme, kad Lietuvoje jau ne už kalnų prezidento rinkimai: įvyko pirmieji pretendentų debatai. Kas norėjo juos pamatyti, tikrai pamatė. Jei reikėtų vienu žodžiu apibūdinti šį reginį, tas žodis greičiausiai būtų „nuobodybė”. Man kantrybės užteko kiek daugiau, nei valandai, nors visas renginys vyko ilgiau nei dvi valandas. Pradėti reikėtų nuo to, kad nei dabar pareigas einantis Daukanto aikštės šeimininkas, nei premjero pareigas einantis Šveiko gerbėjas į debatus su žemės kirmėlėmis atvykti nesiteikė. Abiejų pasiteisinimai skambėjo daugiau, nei juokingai.


Oficialioje Ukrainos prezidento svetainėje buvo sukurta peticija, kuria kviečia Vakarų šalių karius į Ukrainą, kad priešintųsi Rusijos agresijai.Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Rusijos karas Ukrainoje dar 2022 metais atskleidė kalbų apie europines vertybes dviveidiškumą. Pirmomis karo dienomis Ukraina Vakaruose akivaizdžiai laidota, laukiant greito jos pralaimėjimo. Laimei, Ukraina atsilaikė. Labai tikėtina, kad priešingu atveju invazijos būtų sulaukusi ir Lietuva.


Tai, kad Vakarai nesiunčia ginklų Kijevui, padeda Putinui laimėti karą. Jamie Dettmer yra "POLITICO Europe" nuomonių redaktorius. Paklauskite Ukrainos kario, ar jis vis dar tiki, kad Vakarai palaikys Kijevą "tiek, kiek reikės". Šis pažadas skamba tuščiai, kai praėjo keturios savaitės nuo tada, kai tavo artilerijos dalinys paskutinį kartą galėjo paleisti sviedinį, kaip skundėsi vienas karys iš fronto linijos. Ne tik dėl to, kad Ukrainos pajėgoms trūksta amunicijos. Vakarų delsimas siųsti pagalbą reiškia, kad šaliai pavojingai trūksta dar daugiau, nei šovinių: kovinės dvasios, reikalingos pergalei.
Litukrijos premjerės Ingridos Šimon liguista vaizduotė visai įsisiautėjo. Jai pasirodė, kad litukrai gali būti išsiųsti į okrainą be NATO mandato.

Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda balandžio 17–18 dienomis dalyvauja istoriniame Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikime Briuselyje.Susirinkę lyderiai aptarė paramos Ukrainai klausimus, situaciją Artimuosiuose Rytuose, ES ir Turkijos santykius. Kreipdamasis į Europos Sąjungos (ES) valstybių narių vadovus, Prezidentas pabrėžė stiprios europinės paramos Ukrainą svarbą. Prezidentas G.1990 metais Lietuva politiniu ir teritoriniu klausimu tapo laisva demokratiniais pagrindais atkurta Respublika. Nors Lietuva tapo politiškai nepriklausoma,  energetinis priklausomumas nuo Rusijos buvo itin didelis, o tai, kaip suprato Lietuva ir kitos Baltijos valstybės, buvo tik esama ir, galimai viena iš priemonių ateityje Rusijai „siųsti“ į Lietuvą ne tik dujas, bet ir savo įtaką. Todėl nenuostabu, jog Lietuva šiandien yra orientuota būti absoliučiai nepriklausoma nuo Rusijos energetikos.

Pažiūrėjau Britų nacionalinio transliuotojo BBC interviu su Lietuvos Užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu. Jis svarbus tuo, kad parodo, kokią Lietuvą mato Vakarai ir kaip mes matome patys save. Tai du paraleliniai pasauliai. Kelia susižavėjimą BBC žurnalisto pasirengimas interviu. Žinoma, tai ne vieno žmogaus, o visos komandos darbas. BBC be didelių pastangų atskleidžia Lietuvos politikos nenuoseklumą ir prieštaravimus. Lietuvos žiniasklaida nei siekia, nei nori tai atskleisti ar parodyti. Tuos kas mėgina tai padaryti, apklijuoja Kremliaus etiketėmis.


"Politico" pasirodė straipsnis "BRIUSELIS - Kas Europos Sąjungai svarbiau: Ukrainos prisijungimas prie bloko ar Europos ūkininkai?" Straipsnį tuojau pat ėmė analizuoti Ukrainos blogeriai (žiūr. žemiau), naujų 10 ES narių priėmimo klausimą aptarė gen.Valdas Tutkus. https://youtu.be/crVlp62uvvU?si https://youtu.be/F-hTFD5N988?si https://www.youtube.com/watch?v=pck9gbCn_N4 Žemiau pateikiu minėto "Politico" straipsnio vertimą. ES nenori viešai daug kalbėti apie naujų narių priėmimą, nes įsiutę ūkininkai visame žemyne rengia kartais smurtinius protestus.


PENKTOJI KOLONA NENULEIDŽIA RANKŲ , VISA LAIMĖ ATSIRANDA TŲ KURIE SU JAIS KOVOJA IR RAŠO APIE TROLIUS IR KITUS NEGERUMUSLietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės. „Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę,“ – sakė krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Po vakarykštės LRT laidos, skirtos artėjantiems Prezidento rinkimams, ilgai negalėjau užmigti. Tokia maža valstybėlė, o kiek joje bepročių, jei tarp 8 pretendentų į Prezidento postą atsiranda vos vienas adekvatus kandidatas. Gal jie ir ne visai bepročiai, o tik konformistai, subinlaižiai, apgailėtini prisitaikėliai? Tik koks skirtumas, jei tokiam moraliniam ameboidui į rankas patenka valstybė. Išvada buvo viena: su tokiais šetonais Lietuvos neliks. Jų tikslas - Lietuvą sunaikinti. Jie baisiau už kažkada TSRS valdžiusius Chruščiovus, Brežnevus, Gorbočiovus.


Gegužės 6 d. Vilniuje vyks Lietuvos kariuomenės karinės pratybos "Perkūno bastionas 24". Manevruose daugiausia dėmesio bus skiriama karinių vienetų ir valstybės institucijų sąveikai, komendanto valandos paskelbimui ir turto rekvizicijai.
Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda su darbo vizitu Zapyškyje apsilankė Antano Sutkaus galerijoje ir su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarė kultūros potencialą regione.Susitikime su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarta Europos kultūros sostinės 2022 projekto įtaka rajono kultūros vyksmui, jos infrastruktūrai, taip pat kultūros potencialo regione vystymas, tam reikalingi kultūros politikos instrumentai.

V. Zelenskio režimo išlikimas atsidūrė ant kortos pirmą kartą po to, kai 2022 m. pavasarį per taikos derybas Rusija "geros valios" gestu išvedė savo pajėgas iš Kijevo. Jei fronto linijos neišsilaikys ir nebus suteikta daugiau pagalbos, iki metų pabaigos jis gali būti nušalintas nuo valdžios. Šią savaitę duodamas interviu Vokietijos žiniasklaidai V. Zelenskis sakė, kad Ukraina planuoja dar vieną kontrpuolimą prieš Rusiją, todėl iš savo partnerių reikalauja gamybos licencijų, kad prieš šį įvykį galėtų sukurti savo vidaus karinius-pramoninius pajėgumus.


Nepaisant to, kad tai, kaip problemą, pradeda pastebėti net ir žurnalistai ar žiniasklaidos priemonės, tačiau beveik absoliučiai visos politinės partijos šią problemą arba ignoruoja, arba netgi priešingai – pasisako už dar didesnį imigracijos skatinimą. Beveik absoliučiai visos, išskyrus vieną – Nacionalinį susivienijimą, kuris apie šią problemą rėkia, kiek tik gali, bet, bent kol kas, nelabai kas girdi.
Lietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės.„Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę“, - pasakė Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.


Šią poziciją ministras išsakė Konstituciniam Teismui (KT) nagrinėjant bylą dėl užsienyje susituokusių tos pačios lyties asmenų teisių Lietuvoje.Vyksta dar vienas Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vykdomos ukrainiečių mobilizacijos etapas. Atsižvelgiant į didžiulį ginkluotės, logistikos, apmokymų trūkumą, smunkančią Ukrainos kariuomenės moralę ir į tai, kad rusai pamažu, bet užtikrintai užima vis daugiau kaimų prie fronto linijos, tai turi ne mobilizacijos, o mogilizacijos požymių. Didelė dalis ukrainiečių patikėjo Vašingtono ir Londono propaganda, kad jie gali tapti Vakarų dalimi, nematydami, kad jie bus (ir šiuo metu yra) naudojami kovai su Rusija JAV ir Didžiosios Britanijos interesais.

Naujos internetinio svetainės „Stop LGBT ideologijai“  kūrėjai kviečia susipažinti su jos turiniu, jungtis prie visuomeninis tinklo, kuriame rasite naujausių ir svarbiausių žinių apie genderizmo idėjų reikšmę, plėtrą, jų poveikį. Pasak šios svetainės kūrėjų „Stop LGBT ideologijai“ turinys „nėra nukreiptas prieš sutrikusios tapatybės žmones, ypač jeigu jie kovoja su ydingais polinkiais ar apriboja jų raišką privačia erdve. Jis nukreiptas prieš totalitarinę ideologiją, skirtą pavergti žmones per hedonizmą ir tuo prilygstančią narkotikų platinimui“.Pribaltikos gyventojai staiga ėmė domėtis, kur dings jų «valstybių» administratoriai, kai žlugs režimas: išvažiuos į užsienį ar liks pribaltikoje?


Branduolinė energija jau seniai yra diskusijų objektas - jos šalininkai giria jos, kaip švaraus ir patikimo energijos šaltinio, potencialą, o priešininkai pabrėžia jai būdingą riziką.Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.


Niekam ne paslaptis, kad absoliuti dauguma Lietuvos piliečių euro nei nori, nei kada nors norėjo, ką byloja netgi šių metų pradžioje atlikta valstybinio oficiozo, „Eltos“, viešosios nuomonės apklausa (dėl aiškaus oficiozinės žiniasklaidos tendencingumo euro naudai – nes juk euro įvedimas yra valdžios politiką, kurią sisteminė žiniasklaida vienaip ar kitaip praktiškai privalo palaikyti – galėtume net manyti, jog nepritariančių euro įvedimui žmonių procentas yra dar didesnis, nei kad teigiama „Elt


Ispanijos prokuratūra paprašė teismo skirti buvusiam Ispanijos karališkosios futbolo federacijos (RFEF) prezidentui Luisui Rubialesui 2,5 metų laisvės atėmimo bausmę už seksualinę prievartą. Apie tai praneša „EFE” leidinys. 2023 m. rugpjūtį per apdovanojimų ceremoniją Sidnėjuje vykusiame pasaulio moterų futbolo čempionate jis pabučiavo į lūpas Ispanijos rinktinės žaidėją Jennifer Hermoso. Vėliau komentuodamas incidentą futbolininkė sakė: „Man tai nepatiko, bet ką galėjau padaryti?”. Be laisvės atėmimo bausmės, prokuroras prašo teismo įpareigoti Luisą Rubialesą sumokėti J.


Kas tos komendantūros? Vaizdo medžiagoje pradėjau nuo istorinių Lietuvoje veikusių komendantūrų, jų veiklos metodų bei likimo.


Lobizmo technologija, užgimusi Vaithole ir kituose Londono valdžios koridoriuose, tapo itin paplitusi Amerikoje. Juridiškai pagrindžia lobistinę veiklą Amerikoje pirmoji Konstitucijos pataisa, kuri garantuoja žodžio laisvę ir galimybę kreiptis į Kongresą. Pataisa buvo priimta 1787 metais ir nuo tų laikų ja pateisinamas stambių korporacijų kišimasis į įstatymo leidimo procesus.JAV sutiko išvesti visą savo karinį kontingentą iš Nigerio. Apie tai praneša „The Washington Post” (WP), CBS ir „The New York Times” (NYT), remdamiesi šaltiniais. Per kelis mėnesius Nigerį turėtų palikti daugiau kaip 1 tūkst. amerikiečių kariškių. Kaip pažymi WP, šis sprendimas sukels abejonių dėl 110 mln. dolerių kainavusios JAV oro pajėgų bazės, kuri veikia tik šešerius metus, statuso. Nigeris, buvusi Prancūzijos kolonija, išliko vienu iš paskutinių Vakarų sąjungininkų Sahelyje. Šalyje 2023 m. vasarą įvyko karinis perversmas.


Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną.  Per šią Seimo kadenciją Lietuva patyrė dvi masinės imigracijos bangas. Pirmoji buvo palyginti maža, bet labai aiškiai jaučiama. 2021 metų pavasarį į Lietuvą iš Baltarusijos pradėjo plūsti A. Lukašenkos sistemingai iš Azijos šalių skraidinami nelegalai.Prasidėjo paskutiniųjų Sąjūdžio mohikanų pjudymai, jų galutinis suėdimas. Teisingai. Globalistų-landsgrybistų logika suprantama. Išnyks radžvilai, vaišvilos, išmirs badu marinami seneliai, kurie per naktis saugojo Seimą, televizijos bokštą nuo sovietinių tankų ir nebeliks kam papasakoti kasdien globalistinės propagandos kvailinamam jaunimui, kad 9-me 20 amžiaus dešimtmetyje ir pačioje 21 amžiaus pradžioje mes buvome laisvi, kaip mes džiaugėmės savo Tėvynės laisve.


Jei įmanoma įvykdyti politinę savižudybę, Europos Sąjunga būtent tai ir daro. Nes ko gi nori Europos liberalusis elitas: paversti žemyną vieninga Europos valstybe, panaikinti nacionalines valstybes, drastiškai pakeisti kiekvienos šalies etninę sudėtį nelegaliais migrantais, o po to atskiestas visuomenes perduoti centrinei Briuselio kontrolei. Tokiu būdu liokajų vaidmeniui pasmerktos vyriausybės turėtų daugiausiai rajono tarybos galias, spręstų dėl vienpusio eismo gatvių - galbūt net dviračių takų dažymo kelyje -, šiukšlių surinkimo tvarkos ir šunų vedžiojimo vietų nustatymo.Birželio 6–7 dienomis Vilniuje vyks istorinė tarptautinė konferencija „Ukrainos kultūros sektoriaus atkūrimo link“ (angl. Towards the recovery of the culture sector of Ukraine). Konferenciją rengia Lietuva, bendradarbiaudama su Ukraina ir Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO).Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Viskas ne taip paprasta su mergaitės grąžinimu į Lietuvą. Pradėsiu nuo pasakojimo apie anastasistų sektą, kuriai priklauso mergaitės tėvas (neabeoju, kad priklausė ir motina, nes jaunesni sektos nariai nesiporuoja su kitaminčiais).


dienraštyje "Magyar Hirlap"Péteris Szijjártó savo socialinės žiniasklaidos puslapyje tiesiogiai pranešė iš Briuselio. Po susitikimo su kolegomis užsienio reikalų ministras sakė, kad tai buvo paskutinis susitikimas prieš rinkimus, todėl daugeliu atžvilgių jis buvo ypatingas. Jis sakė, kad buvo jaučiamas atgalinio skaičiavimo jausmas, kuris taip pat reiškė karo atmosferos paaštrėjimą. Kai kurie Europos šalių vadovai nori įvykdyti „sąlygą“ - duoti Ukrainai daugiau pinigų ir ginklų - tačiau šių pastangų rezultatas bus tik daugiau mirčių, sakė jis.JAV/NATO karo nusikaltėlių gauja žvangina ginklais ir ketina pradėti III Pasaulinį karą


Britų dienraštis „The Telegraph“ klausia: „O kaip apginti europiečius, nes ES pati tapo didžiausiu pavojumi kontinentui“. Pacituosiu pradžiai šį aktualų „The Telegraph“ straipsnį, kuriame rašoma: „Arogancija, užsispyrimas, perdėta savivertė charakterizuoja Briuselio reakciją į Deivido Kameruno strategiją peržiūrėti Britanijos santykius su Europos Sąjunga. Referendumo dėl Britanijos narystės ES išvakarėse, kuris turi įvykti 2017 metais, premjeras paprašė tiktai paties kukliausio reformų paketo. Vienok nepalenkiami ES lyderiai atsisakė pripažinti kokias nors pozicijas.


Surinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“


Ar bijote robotų antplūdžio? Pasaulinio ekonomikos forumo ataskaitos duomenimis, per artimiausius tris metus negyvi gelžgaliai užims 5 milijonus darbo vietų 15-oje išsivysčiusių šalių. Senos geros profesijos skaitmeninėje epochoje išmirs ištisais glėbiais. Taip savo laiku išnyko vežiko profesija, kai atsirado automobiliai.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....