Pederastinė Europa  pasiners 50-čiai metų į akmens amžių

Autorius: Mindė Šaltinis: http://ldiena.lt/... 2024-03-07 23:08:00, skaitė 1626, komentavo 21

Pederastinė Europa  pasiners 50-čiai metų į akmens amžių

Maidano "motkos" Viktorijos Nuland išpirdolinimas – tai ne vien tik paskambinimas varpeliu vienai "velykaja deržava" su klounu-prezidentu, dėvičiu karvašūdžio spalvos maikę, o jau nepaliaujamas sirenos bliovimas visai pederastinei Europai. Buvęs šnipas-žvalgas Skotas Riteris įsitikinęs, kad Nuland pasitraukė ne pati: ji buvo išpirdolinta.

O išpirdolino paprasčiausiai dėl to, kad Bidono administracija keičia savo užsienio politikos vektorių, ir keičia jį į Kinijos pusę, ir staigiai keičia, o Nuland yra Nuland... Ji tiesiog per daug įtakinga, turi stiprų ryšių  kaip „viršuje“, tarp tų oligarchų, kurie priiminėja sprendimus, taip ir „žemai“  vidutiniame valstybės departamento lygyje, kuris sprendžia ir įgyvendina viską „ant žemės“.

Tiesą sakant, "nuostabioji" Viktorija gali sabotuoti bet kokį Bidono sprendimą. Jai su nukaršėliu Džo vaikų kartu neauginti, senis vis tiek po pusmečio paliks Baltuosius rūmus, o štai prieš savo globėjus į savo sąskaitą gali įsirašyti didelį pliusą.

Trumpai sakant, būtent dėl ​​to ji ir buvo išpirdolinta: kada turint tokį politinį svorį ir ryšius, prisideda dar ir oficialios valstybės sekretoriaus pavaduotojo pareigos - tada toks žmogus gali jau vykdyti ir savarankišką politiką. Jis tampa per daug pavojingas.

Tačiau tai, kad USA atsuko subinę vienai "velikaja deržava" - yra dar tuo pačiu ir nusigręžimas nuo Europos. Tarp kitko - radikalus nusigręžimas, nes jei kalba eitu tik apie nedidelį resursų perskirstymą, niekas tokių nuoširdžių batalijų neorganizuotų. Taip kad čia viskas rimtai, išmušė valanda: Pindostanas sukasi į Kinijos pusę.

Rusijai tai atveria kaip jūrą galimybių, taip ir jūrą portalų tiesiai į pragaran, nes Europa nenori atsidurti po Rusijos sparneliu, kad ir ką ten pindosai bedarytų. Ir tai yra milžiniška dilema ir iššūkis, kurio daugelis nesupranta.

Reikalas yra tame, kad pindosų pasitraukimas iš Europos automatiškai neprives prie to, jog Europa taps lojali Rusijai. Greičiau jau atvirkščiai: tai beveik neišvengiamai pastums Senąjį pasaulį užsipulti Rusiją.

Tuojau bus paaiškinta, kodėl viskas yra taip sudėtinga, tik pirma - dar pora štrichų bendram vaizdeliui paryškinti.

Pindostanas, išeidamas iš Europos, ir žinodamas tai, koks „jėgos taškas“ ji buvo jam ilgus dešimtmečius, tikrai nenorės, kad kažkas kitas, jų konkurentai, šioje vietoje sukurtų savo „jėgos tašką“, nukreiptą prieš Pindostaną.

Čia įsijungia visų konfliktų logika, kuri yra vadinama „išdegintos žemės taktika“: sunaikinti viską, kas yra lieka po tavęs, kad nieko neliktų priešininkui. Neseniai buvo galima matyti, kaip atsitraukdama "velikaja deržava" sprogdino daugiaaukščius pastatus, kad priešininkas negalėtų ten dislokuoti savo punkto. O Europa - tai daugiau, daug daugiau nei „strateginė aukštuma“. Ir todėl Pindostanas visa tai sulygins su žeme stropiai ir efektyviai, arba... kokia puiki idėja, ar ne? – pindosai tai gali patikėti padaryti Rusijai. Nes Putinas, be jokių abejonių, svajoja apie tai, kad grėsmė Rusijai iš Europos pusės būtų pašalinta dešimtmečiams į priekį. Tas matyti, tai mato visi, visas pasaulis! Tačiau, tai nėra taip paprasta... Ir dar yra antras faktorius, į kurį būtina atsižvelgti, o būtent:

- Reikalas yra tame, kad pindosai jau nebegrįš ir jau nebus antrojo "Maršalo plano". Kodėl? O štai kaip tik čia viskas ir yra labai subtilu ir įdomu, čia ir reikia suprasti, iš kur būtent „dygo kojos“ pirmojo „Maršalo plano“. Ir tuo pačiu taps aišku, ką būtent dabar daro Putinas. Taigi:

- Reikalas yra tame, kad Antrajame pasauliniame kare Europa (lll reichas) pralaimėjo Tarybų Sąjungai, tas tiesa, tačiau Europa tada NEPRARADO patikimos savo turtingumo ir klestėjimo bazės, o būtent - savo KOLONIJŲ.

Būtent tik dėl to ir buvo „Maršalo planas“: mat Pindostane puikiai suprato, kad pinigus skolon jie duoda ne kažkokiems tai ubagams, o net labai solidiems žmonėms, pas kuriuos daug kas supirdolinta pačioje Europoje, namuose, bet užtat... Koks džiaugsmas... Juk jie vis dar turi nepaliestą ir sveikutėlę savo kolonijinę bazę Afrikoje ir Azijoje!

Jeigu reikalinga analogija, tai yra tas pats, kas paskolinti pinigų kokiam nors oligarchui kurio rūmai sudegė  didmiestyje ar sostinėje, tačiau visi jo dvarai, fabrikai ir kitos valdos yra sveiki sveikutėliai visoje šalyje ar kur kitur, ir kurie sudarė ir toliau yra viso jo turto pagrindas. Ir tu supranti, kad gali duoti pinigų tokiam kunigaikščiui ar oligarchui – juk jis rytoj visą tai išspaus iš savo dvarų, fabrikų, valdų ir grąžins tau.

Būtent todėl dabar Putinas pačios Europos ir neliečia – KOL KAS NELIEČIA!!! Jis yra užsiėmęs Afrika ir Azija. Putinas dabar griauna tą patį Europos klestėjimo ir gerovės pamatą. Beje, būtent todėl dabar iš Europos į Rusijos pusę ir liejasi toks, švelniai tariant... šūdo ir priešiškumo srautas. Ten tai puikiai viską supranta, tai tik mūsų pindososiniai vasalai, (ne visi žinoma) jų baranai ir lanzberg-zombiai, bei visokie nusipederatinę  iškrypėliai nenori suprasti, kad nebus jokios "gerovės" valstybės, Eurosojūzo, NATO ir kitokių liberast-pederastinių irštvų. Putinas dabar  visam tam griauną pgrindus dešimtmečiams į priekį.

O štai poto, kaip bebūtų keista, ateis įdomiausias dalykas – ateis eilė pačiai Europai. Taip, tai suprantama, kad ji nesustos. Bet jeigu dabar RUSAMS nepasiseks taip, kaip EUROPAI pasisekė 1917 metais, tada jiems teks eiti ir viską daryti rankiniu būdu: jie negalės laukti, kol Europa vėl sukaups jėgų ir vėl rausis ant Rusijos.

Ir štai tada jau Europa turės tas pačias problemos kaip po 1945 metų – ištisi miestai griuvėsiais. Ir kolonijinės „bazės“, iš kurios būtų galima išspausti lėšų atstatymui, nebuvimas.

Ir štai tada Europa „pasiners“ į akmens amžių maždaug 50-čiai metų. Ir prie to pačio,  „gudrus“ (kaip sako europeicai) Putinas jau bus atėmęs jų turtų pagrindą (Afriką) - o paskui jau prabils „Cirkon“ ir „Kinžal“. Putino gi „gudrybė“ yra tik tame, kad jis mokosi iš istorijos – skirtingai nei vakaroidai...

O juokingiausia tai, kad Pindostanas tam neprieštarauja, pindosai yra - už! Pindostanas jau išbuožino iš Europos beveik viską, kas naudinga. Metai ar dveji – ir liks tik pederastinis šešiaspalvis „kiautas“, neturintis jokių ekonominių ir politinių perspektyvų. Pindosams tai reikš visiškai atliktą užduotį, tačiau vat Rusijai - tai vis dar gali kelti grėsmę. Ir tada teks daryti būtent tai, apie ką Putinas kalbėjo savo kreipimosi į Federalinę asamblėją pradžioje.

Juokingiausia, kaip jau pasakyta: Rusija - už, Pindostanas - už, Afrika - tiesiog palaimos busena.

O kas prieš? Kinija! Kinija vis dar skendi iliuzijose, kad atims šį kąsnelį iš pindosų. Be to, Kinija yra per toli, Senasis pasaulis jai negresia jokiomis problemomis.

Ir gi ką daro Europa? O Europa ketina įvesti sankcijas prieš Kinija. Prarasti PATĮ paskutinį savo gynėją, kuris nuo pat pirmųjų 2022 metų dienų stabdė Rusiją. Europa nori nutraukti visus santykius su Kinija – ir tada jau Pekinui bus nusispjauti į Senojo pasaulio likimą, o Rusijai bus atrištos rankos.

Ir tada bus tai, apie ką kalbėjo Putinas, ko visi tikėjosi prieš 2 metus, bet nesulaukė: infrastruktūra, uostai, energetika – viskas eina į minusą. Privaloma tvarka – kiekviena pramonės įmonė.

Trumpai tariant, panašiai taip kaip kad buvo su Gruzija – demilitarizacija. Kada iš Tbilisio antroje ar trečioje dienoje pasakė, kad jau gana, mes pasiduodame, tačiau Rusija pirmiau sunaikino visą techniką ir visą kariuomenės infrastruktūrą – ir tik tada sustojo.

Putino užduotis – atmesti Europą 50 metų atgal į griežto išgyvenimo ir savęs atstatymo laikotarpį, kad net kvailų fantazijų nebūtų ant ko nors rautis.

O Rusija per tuos 50 metų turės nutolti į nepasiekiamą atotrūkį. 

Toks yra planas...